نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 443
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/457
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
226
عضویت
4 /12 /1396
حمل گاوصندوق ها و جابه جایی آنها به ویژه گاوصندوق های عظیم همواره یکی از دغدغه های دارندگان آن بوده است؛ طبیعی ایست که باید حمل و نقل بارهای بسیار بزرگ و سنگین به افراد متخصص محول شود.
از آنجا که گاوصندوق ها بسیار سنگین و تقریبا غیر قابل حملهستند که البته این موضوع به دلیل جلوگیری از دزدی گاوصندوق توسط سارقین میباشد بهترین راه برایحمل گاوصندوق سپردن آن به افراد خبره و کاردان میباشد .
حمل گاوصندوق بسیار پر خطر است و این امکان وجود دارد که روی انگشت دست یا پا گیر کند و یا حتی افتادن آن که غیر از آسیب زدن به پله، سنگ، دیوار و یا کف هست علاوه بر این خطر آسیب جسمی هم دارد.
اما حمل گاوصندوق های عظیم کار بسیار دشواری می باشد. حمل این صندوق ها با جرثقیل انجام می شود و در سطح صاف چندین نفر که مهارت لازم برای جا به جایی را دارند به کمک هم صندوق را در محل خود می گذارند.
این افراد با هم هماهنگ هستند و اگر کسی از این میان کار خود را درست انجام ندهد خطر زیادی خودش و افراد دیگر را تهدید می کند.
معمولا شرکت های به نام در مجموعه خود از این افراد خبره و کاردان استفاده می کنند. تا خطر جابه جایی را برای مشتری های خود به صفر برسانند.
وزن بعضی از این صندوق ها به چند تن هم می رسد و جا به جایی آن ها کار هر کسی نیست.
گاوصندوق های آسانسوری و ویترینی طلا فروشان و صندوق های بزرگ موسسات بانکی و درب های خزانه جزء این صندوق ها می باشد که حتما باید از افراد متخصص کمک بگیرم .
چهارشنبه 09 اسفند 1396 - 11:44
نقل قول این ارسال در پاسخ


ارسال ها
1
عضویت
11 /10 /1400
پاسخ : 1 نکات مهم در حمل گاوصندوق
احتمالاً شما نیز جزو افرادی هستید که در خانه خود یکسری اشیا گران‌بها را نگهداری می‌کنید و همان‌طور که احتمالاً خود نیز به آن اندیشیده‌اید، نگهداری از جواهرات و وسایل ارزشمند بدون وجود یک محیط کاملاً امن کاری پرخطر می‌باشد. با توجه به همین مسئله نیز امروزه انواع مختلفی از گاوصندوق‌ها ازجمله نوع کشویی به بازار عرضه‌شده تا امنیت خاطر را برای افراد فراهم آورد.
]درواقع فروشگاه کابین نت شاپ با سابقه‌ی طولانی و درخشان در زمینه فروش و ارائه انواع اکسسوری‌های خانه و تجهیزات کمد دیواری به‌صورت آنلاین همواره آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد؛
شنبه 11 دی 1400 - 10:51
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی