نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 80
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/1070
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
1
عضویت
1 /8 /1400
صاحبان گوشی های هوشمند اغلب هزینه تعمیرات موبایل را دست کم می گیرند و به جای تعمیر گوشی، خرید دستگاه جدیدتر را انتخاب می کنند

یک نظرسنجی جدید توسط Allstate Protection Plans نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها از شکسته شدن صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند خجالت می‌کشند و بیشتر احتمال دارد گوشی موبایل شکسته را جایگزین کنند تا تعمیر آن.

یک مطالعه جدید نشان می‌دهد که دارندگان گوشی‌های موبایل هوشمند در ایالات متحده اغلب تعداد دفعات تعمیرات مورد نیاز و هزینه تعمیرات را دست کم می‌گیرند. یک نظرسنجی توسط Allstate Protection Plans نشان داد که 87 میلیون آمریکایی در سال گذشته با گوشی هوشمند دچار مشکل شده اند که رایج ترین مشکل آن شکسته شدن صفحه نمایش است.

مطالعه تصورات افسانه‌ای موبایل به بررسی علل رایج آسیب‌دیدگی گوشی‌های هوشمند و نگرش‌ها در مورد تعویض و تعمیر می‌پردازد.

پاسخ دهندگان در نظرسنجی تخمین زدند که تنها 43 درصد از دارندگان گوشی های هوشمند دچار حادثه ای شده اند که نیاز به تعمیر دارد. بر اساس این نظرسنجی، تعداد واقعی 61٪ بود.

بیش از نیمی (54٪) از پاسخ دهندگان نیز هزینه تعمیر را 150 دلار یا کمتر کاهش دادند. صورتحساب دقیق تر 279 دلار برای تعمیر صفحه نمایش آیفون 12 و 249 دلار برای تعمیر صفحه نمایش گلکسی S20 سامسونگ است.

چهل و هفت درصد از پاسخ دهندگان گفتند که از گوشی با صفحه نمایش شکسته خجالت می کشند و 49 درصد گفتند که تلفنی با این مشکل غیرحرفه ای به نظر می رسد.

شصت و سه درصد از افراد مورد بررسی به دلیل هزینه های تعمیر از تعمیر گوشی هوشمند شکسته خودداری کرده اند. تقریباً به همان میزان - 64٪ - گفت که آنها برای حل مشکل صفحه نمایش شکسته به جای تعمیر تلفن ارتقاء خواهند داد.

بر اساس این نظرسنجی، به نظر می رسد که این منجر به قرار دادن گوشی شکسته در یک کشو می شود. بیش از نیمی از پاسخ دهندگان گفتند که می دانند چگونه یک گوشی هوشمند قدیمی را بازیافت کنند، اما تنها 21 درصد واقعاً برای این کار وقت می گذارند، با 68 درصد از مردم اعتراف کرده اند که یک تلفن قدیمی در خانه خود دارند.

علاوه بر مدیریت تعمیرات، SquareTrade، یک شرکت AllState، تلفن ها را از نظر قابلیت اطمینان نیز آزمایش می کند. در یک پست وبلاگی در مورد قابلیت اطمینان سری آیفون 11، جیسون سیسیلیو، معاون رئیس جمهور و مدیر خلاق جهانی SquareTrade، گفت که آیفون 11 پرو بادوام ترین آیفونی است که این شرکت در طول نسل ها آزمایش کرده است.

مطالعه رفتار آمریکائی ها در مورد تعمیرات موبایل 2020 Allstate Protection Plans در آگوست 2020 به صورت آنلاین در میان نمونه ای از 1009 بزرگسال آمریکایی انجام شد.

او در این پست بلاگ گفت: «این اولین گوشی هوشمندی است که از تست غلتشی ما جان سالم به در می‌برد، که اثرات چندین ضربه تصادفی را که یک تلفن هوشمند در طول استفاده طولانی‌مدت تجربه می‌کند، شبیه‌سازی می‌کند.

این شرکت فاکتورهای فیزیکی مختلفی را در تست‌های شکست‌پذیری آزمایش می‌کند، از جمله تست‌های خمش، غوطه‌ور شدن، قابلیت تعمیر و رو به پایین و همچنین تست‌های سقوط به سمت پایین.

این شرکت آیفون 12 را نیز آزمایش کرد و گزارش داد که این گوشی بادوام ترین گوشی هوشمندی است که تاکنون آزمایش کرده است. آزمایش‌های افت به این شرط بود که صفحه محافظ سرامیکی "یک جهش به جلو برای دوام است، هر چند غیر قابل تخریب نیست."

گزینه هایی برای تعمیر گوشی شما وجود دارد، حتی زمانی که فروشگاه های اپل تعطیل هستند و سایر تعمیرگاه ها ممکن است ساعات کاری محدودی داشته باشند. Jason Cipriani در CNET گزینه‌های رویکرد DIY یا ارسال گوشی خود را به سازنده توضیح می‌دهد.

این بیماری همه گیر بر فروش گوشی های هوشمند نیز تأثیر گذاشته است. طبق گزارش گارتنر، فروش گوشی های هوشمند در سه ماهه سوم سال جاری 5.7 درصد کاهش یافته است که نسبت به افت 20 درصدی در سه ماهه دوم بهبود یافته است. مردم در سه ماهه سوم 366 میلیون گوشی هوشمند خریداری کردند. فروش نسبت به سه ماهه دوم کمی بهبود یافته است.

به گفته گارتنر، حتی تلفن‌های هوشمند جدید 5G و کاهش محدودیت‌های قرنطینه نیز نتوانسته فروش را افزایش دهد.

IDC پیش بینی می کند که سه ماهه آخر سال 2020 افزایش فروش را به همراه خواهد داشت. پیش‌بینی‌های شرکت تحقیقاتی حاکی از افزایش 2.4 درصدی در پایان سال 2020 نسبت به سه ماهه چهارم 2019 و افزایش 4.4 درصدی در سال 2021 است. شما می توانید تعمیرات تخصصی گوش های هوشمند خود را به مرکز تعمیرات موبایل بسپارید.
شنبه 01 آبان 1400 - 13:21
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی