دانلود آهنگ جدیدclose
ویژگی مهم و بارز کمک فنر
نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 14
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/907
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
204
عضویت
4 /12 /1396
همانطور که می دانید و در مقاله های گذشته نیز به کمک فنر اشاره کردیم، هنگامی که ماشین در جاده به دست انداز می رسد، برخورد با دست انداز چرخ ها را به بالا پرت می کند. در ماشین های سختی که سیستم ترمز و فنربندی وجود ندارد، این برخورد مستقیما به راننده اصابت کرده و مسبب صدمه و آسیب می شود. شما می توانید برای خواندن مطلب مهمترین ویژگی کمک فنر بی ام و چیست، به سایت مراجعه نمایید.

کارکردهای کمک فنر
در مقدمه گفتیم که برخورد ماشین با دست انداز، راننده را دچار آسیب می کند؛ اما این آسیب تنها به راننده ختم نشده و می تواند در حرکت ماشین ناموزونی ایجاد کند که لاستیک ها و تایرها تماس خود را با زمین از دست می دهند و این یعنی راننده کنترل رانندگی را از دست می دهد.

انواع کمک ها
اگرچه کمک فنرها در شکل های متفاوت طراحی و تولید می شوند، از معروف ترین و رایج ترین آنها می توان به سه نوع اشاره کرد که بر اساس اهداف و خود ماشین، کارایی های متفاوتی دارند.

از این سه نمونه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کمک کشویی قدیمی:
این نوع یکی از رایج ترین کمک فنر موجود در جهان است. معمولا ارزان قیمت بوده و هنگامی که شکسته یا خراب می شوند، بیشتر تعویض شده و تعمیرشان نمی کنند.
استرات:
از این نوع کمک برای محافظت از سیستم استرات، استفاده می شود. این نوع کمک ها قوی تر از کمک کشویی هستند و در جاده های طولانی تر، در مقابل دست اندازهای بیشتر و قوی تر می توانند ماشین را کنترل کنند.

کمک فنر Spring seat:
این کمک فنرها با نوع کشویی ترکیب شده و مقاومت استرات ها را دارند. این کمک هم به عنوان استرات هم به عنوان ترمز کار کرده ولی اگر دچار خرابی و آسیب شوند، تعمیر نمی شوند.

امیدواریم از مطلبی که درباره ی کمک فنر برای شما آماده کردیم، راضی بوده باشید.

پنجشنبه 05 دی 1398 - 16:55
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی