دانلود آهنگ جدیدclose
5 نکته در رابطه با گریل استخر
نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 11
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/872
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
ارسال ها
204
عضویت
4 /12 /1396
در این مطلب بر آن هستیم تا مزایای گریل استخر و انواع آن را برای شما بگوییم. در مطلب قبلی ما می توانید از آشنایی با مهمترین فواید و کاربردهای گریل استخر فایبرگلاس، بیشتر بدانید.
گریل استخر چیست؟
گریل برای فشار بالا و بارهایی با کارکردهای بالا طراحی و ساخته شده است. از بیشترین مواد کاربردی در گریل ها می توان به فولاد یا سنگ اشاره کرد. فولاد از اصلی ترین سازه های بسیاری از ساختمان هاست، به خصوص در ساختمان های تجاری یا فضاهای کارخانه ای.

مزایای گریل استخر
از مزایای گریل ها می توان به مواردی که در ادامه خواهیم گفت، اشاره کرد:

مقاومت:
گریل های فولادی مقاومت بالایی دارند. آلیاژ بالا و مقاومی است که از مواد سخت ساخته شده که حتی ذره ای جا به جا و انعطاف ندارد.

ماندگاری:
به دلیل عدم زنگ زدگی و خوردگی، از خراب شدن دور می ماند. می توانید در دمای بالا، دمای بسیار سرد، باد یا بارش های فراوان روی آن حساب کنید.

فولاد یکی از بیشترین مواد بازیافتی است. می تواند آب دیده و دوباره در انواع و اقسام بیشماری در هر زمان بدون از بین رفتن خواص اصلی خود، ساخته شود. البته بعضی از منتقدان بر این باورند که آب دیده شدن فولاد ممکن است در طولانی مدت موجب گرمای بیشتر زمین شود.

گریل آلومینیوم
گریل های آلومینیومی بهترین انتخاب هستند. آن هم به دلیل سبکی و مقاومت در برابر زنگ زدگی و پوسیده شدن. ما از آلومینیوم به دلیل تنوع در کاربردهای صنعتی، بسته به مقاومت و تطبیق پذیری استفاده می کنیم.
نگهداری
اگر در فصل ها یا زمانی می خواهید استخر بسته یا تعطیل باشد، بهترین کار برای سالم نگه داشتن و خراب نشدن گریل این است که در آن مدت، گریل ها را جمع آوری کرده و در انبار یا محلی به دور از زیر نور مستقیم آفتاب یا باران، نگهداری کنید.

امیدواریم از مطلبی که برای گریل استخر آماده کردیم، راضی بوده باشید.

دوشنبه 25 آذر 1398 - 09:40
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی