دانلود آهنگ جدیدclose
پذیرش در دوره فوق لیسانس کان
نام سایت نام سایت
بازدید از تاپیک : 117
نمایش آدرس تاپیک
http://wow-sell.ir/Forum/Post/634
اطلاعات نویسنده
محتوای پاسخ
عضویت
8 /10 /1397
جذابیت کشور کانادا و وجود دانشگاه ­های بین المللی در این کشور باعث شده است که کانادا به یک مکان عالی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد تبدیل شود. تعداد دانشجویانی که علاقه دارند دوره فوق لیسانس را در کشور کانادا سپری کنند روز به روز در حال افزایش است. ۹۷ دانشگاه در کانادا دوره فوق لیسانس را ارائه می­ دهند و تعداد دانشجویانی که از کشورهای مختلف برای تحصیل دوره فوق لیسانس در کانادا اقدام کرده اند به بیش از ۳۵۰۰۰۰ دانشجو می رسد.تحصیل در کانادا
معمولا شروع دوره ­های فوق لیسانس در کانادا از ماه سپتامبر شروع می شود. دوره فوق لیسانس در کانادا معمولا بین ۱ تا ۲ سال طول می‌کشد و به دو صورت تحقیقاتی، آموزشی و یا ترکیبی از این دو به دانشجویان ارائه می‌شود. در دوره‌های تحقیقاتی دانشجو بر روی یک موضوع پژوهشی کار کرده و نتایح آن را به صورت پایان‌نامه ارائه می‌ دهد. در دوره آموزشی دانشجو تنها با حضور در کلاس‌ها و گذراندن واحدهای درسی مدرک فوق لیسانس خود را دریافت می‌کند. دوره های فوق لیسانس در کانادا به صورت ترکیبی از آموزش سنتی و آموزش مدرن است.
برای پذیرش در دوره فوق لیسانس کانادا چه مراحلی را باید طی کنیم
برای این که بتوانید در کانادا دوره فوق لیسانس را سپری کنید باید شرایط زیر را داشته باشید :
تحصیل در کانادا
۱-آزمون ها
برای این که بتوانید دوره فوق لیسانس را سپری کنید باید یکی از مدارک زیر را داشته باشید. در نظر بگیرید که شرایط هر دانشگاه با توجه به دوره تحصیلی شما ممکن است متفاوت باشد:
دارا بودن مدرک GPA : اغلب نمره ۳ و ۴ مورد قبول است.
دارا بودن مدرک GMAT: برای رشته های مدیریت و حسابداری
گذراندن آزمون GRE
۲-زبان
زبان انگلیسی شما و سطح زبان شما نقش تعیین کننده ای در دوره فوق لیسانس در کانادا برای شما خواهد داشت. اگر زبان انگلیسی زبان دوم شما محسوب می شود باید مدارک زیر را ارائه دهید :
مدرک تافل : هر دانشگاه و هر رشته نمره ی تافل مخصوص خود را دارد.
مدرک آیلتس : هر دانشگاه و هر رشته نمره ی آیلتس مخصوص خود را دارد.
۳-مدرک لیسانس با ۴ سال تحصیل و با معدل حداقل ۱۵
۴- رزومه
دو توصیه نامه از اساتید یا کارفرما
گواهینامه های علمی معتبر
نمونه کارها و فعالیت ها
۵- رقابت بالای ورود
همچنین به دلیل رقابت بالای ورود به دوره‌های فوق لیسانس در کانادا داشتن مقالات علمی و گواهی شرکت در کنفرانس‌های بین‌المللی می‌تواند به موفقیت در پذیرش تحصیلی شما کمک کند
هزینه تحصیل در کشور کانادا
یکی از شرایط مهم برای اخذ ویزای کانادا داشتن شرایط مالی مناسب است. شما باید بتوانید شرایط مالی خوبی برای تحصیل در این کشور داشته باشید. هزینه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کانادا از ۳۰۰۰۰ دلار در سال به بالا است.
برای اطلاعات بیشتر به سایت رابین(لاوند) مراجعه کنید.
https://rabin-education.com

شنبه 08 دی 1397 - 22:56
نقل قول این ارسال در پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پشتیبانی